پشتیبانی شبکه - خدمات شبکه - قرارداد نگهداری شبکه - پشتیبانی کامپیوتر
پشتیبانی شبکه - خدمات شبکه - قرارداد نگهداری شبکه - پشتیبانی کامپیوتر توسط شرکت رایان پشتیبان
<1089>

 

مسئول it پاره وقت

خدمات انفورماتیک جزئی لاینفک از نیازهای شرکت ها و سازمان ها و اتوماسیون اداری آن هاست. همه روزه هم این خدمات بیشتر ضروری خواهند شد. زیرا استفاده از کامپیوتر در ادارات مرتب دارد بیشتر شده و اکثر آن ها حتی به داشتن شبکه اقدام می ورزند. از این رو داشتن مسئول شبکه و انفورماتیک می تواند ضروری به نظر برسد. در شرایط اقتصادی فعلی استخدام کارمند تمام وقت برای این مسئولیت دور از ذهن به نظر می رسد. پس باید به فگر استخدام یک مسئول it پاره وقت باشند تا هم نیاز خود را رفع کنند و هم صرفه جویی مالی برای آن ها داشته باشد.

مزایای استفاده از مسئول آی تی پاره وقت برای شرکت ها و سازمان ها بسیار زیاد می باشد. کاهش هزینه های شرکت با حذف هزینه های استخدام کارمند تمام وقت مربوط به خدمات شبکه و انفورماتیک یکی از مزایای برجسته و به نوعی مهم ترین مزیت برون سپاری در این بخش است. استفاده از مسئول پاره وقت خدمات شبکه و انفورماتیک، موجب صرفه جویی در زمان و منابع داخلی شرکت ها نیز می شود.

می دانیم راه اندازی نرم افزارها و سخت افزارهای جدید به منظور راه اندازی شبکه و یا ارتقاء عملکرد و کارایی آن، ایجاد حساب های کاربری و تعیین محدوده و سطح دسترسی و کلمه عبور برای کاربرانی که در محیط شبکه از امکانات آن استفاده می کنند، حفظ امنیت در شبکه ( زیرا استفاده کاربران از محیط شبکه باید همراه با امنیت کامل باشد تا برای آنها مشکلی ایجاد نگردد )، شناسایی و رفع عیوب شبکه، تهیه برنامه های زمانبندی برای تعمیر و نگهداری شبکه، ارائه خدمات فنی به کاربران نهایی ( گاهی اوقات برخی از کاربران شبکه دچار مشکلاتی می شوند که متخصص شبکه باید برای رفع مشکل آنها اقدام نماید )، نظارت و مدیریت روزانه بر نحوه استفاده از شبکه، برنامه ریزی و استفاده از تکنولوژی های جدید به منظور افزایش کارایی شبکه تحت کنترل یا بررسی و افزایش قابلیت های آن برای استفاده کاربران، نیز از جمله وظایف کارشناس شبکه و مسئول آی تی شرکت ها به شمار می رود.

معمولا فارغ التحصیلان کارشناسی در رشته های تحصیلی علوم کامپیوتر، مهندسی کامیپوتر نرم افزار و به ویژه سخت افزار، مهندسی فناوری اطلاعات یا آی تی و یا کارشناسی ارشد در یکی از گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، و یا رشته شبکه های کامپیوتری در دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند در زمینه شغلی کارشناس آی تی و شبکه مشغول کار باشند.

 

 

 

 

 

https://rayanposhtiban.com

تلفن: 22340492   -   22340476

 

 
طبقه بندی: بدون دسته، 
نوشته شده در تاریخ شنبه پنجم خرداد 1397 توسط | بدون نظر
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.